Łódzki Klub Karate Shotokan


Idź do treści

Kadra klubu

KLUB

Nasi kadrowicze....

Anita Bugajak . . .

2001


  • VII OTWARTY TURNIEJ KARATE DZIECI DRAGON CUP Środa Wielkopolska 21.01.2001 r. - II, III miejsce.
  • OGÓLNOPOLSKIE MISTRZOSTWA POMORZA I KUJAW Solec Kujawski 18.02.2001 r. - II miejsce.
  • II OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ KARATE O PUCHAR TOMASZOWSKIEGO INFORMATORA TYGODNIOWEGO Tomaszów Mazowiecki 03.03.2010 r. - I miejsce.
  • X INTERNATIONAL CENTRAL - EUROPE KARATE CUP Tatabanya (Węgry) 17-18.03.2001 r. - III miejsce
  • ŁÓDZKA DZIECIĘCA LIGA KARATE 2001Łódź 22.04.2001 r. - I,II miejsce
  • GALANTSKY KARATE CUP Galanta(Słowacja) 28.04.2001 r. - II miejsce
  • V OTWARTE MŁODZIEŻOWE MISTRZOSTWA MORAW I ŚLĄSKA Jesenik (Czechy) 12.05.2001 r. - III miejsce
  • IX PUCHAR POLSKI KARATE DZIECI ,MŁODZIKÓW I KADETÓW Brzeg Dolny 19.05.2001 r. - III miejsce
  • ŁÓDZKA DZIECIĘCA LIGA KARATE 2001 Łódź 27.05.2001 r.(Turniej Letni) - II,III miejsce
  • II OTWARTE MISTRZOSTWA ŁODZI Łódź 03.06.2001 r. - III, III miejsce.
  • VII MISTRZOSTWA WIELKOPOLSKI KARATE WKF Kalisz 04.11.2001 r. - I miejsce

2002


  • TURNIEJ KARATE WKF Tomaszów Mazowiecki 05.01.2002 r. - III, III miejsce.
  • I PUCHAR POMORZA I KUJAW W KARATE WKF Solec Kujawski 13.01.2002 r. - I miejsce
  • XXII MISTRZOSTWA POLSKI MŁODZIKÓW ,KADETÓW I JUNIORÓW W KARATE Legnica 26.01.2002 r. - III miejsce.
  • TURNIEJ CHARYTATYWNY KARATECY MARCIE Łódź 09.03.2002 r. - I, II miejsce.
  • X PUCHAR POLSKI W KARATE DZIECI ,MŁODZIKÓW I KADETÓW Brzeg Dolny 11.05.2002 r. - III miejsce.
  • I MISTRZOSTWA MŁODZIEŻOWE KRAJU W KARATE WKF Solec Kujawski 01.06.2002 r. - III miejsce.
  • GALANTSKY KARATE CUP 2002 - OPEN Galanta 2002(Słowacja) - II , III miejsce.
  • MIĘDZYNARODOWE OTWARTE MISTRZOSTWA ŁODZI Łódź 21.12.2002 r. - II ,II ,III ,III miejsce.

2003


  • INTERNATIONAL KARATE WKF CHAMPIONSHIPS CENTRAL EUROPE OPEN Bydgoszcz 03.05.2003 r. - I miejsce.
  • MIĘDZYWOJEWÓDZKIE MISTRZOSTWA MŁODZIKÓW W KARATE Tomaszów Mazowiecki 10.05.2003 r. - I, III miejsce.
  • GALANTSKY KARATE CUP Galanta 2003(Słowacja) - II, III miejsce.
  • II OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ DZIECI I MŁODZIEŻY W KARATE WKF Prochowice 27.09.2003 r. - I, II miejsce.
  • IV INTERNATIONAL KARATE CUP OPEN 2003 Pislen (Czechy) - 04.10.2003 r. - III - miejsce.
  • IV OTWARTE MISTRZOSTWA ŁODZI W KARATE Łódź 26.10.2003 r. - I ,III ,III ,III miejsce.
  • VI DRUŻYNOWY PUCHAR POLSKI KARATE Wrocław 09.11.2003 r. - III miejsce.


2004

  • X JUBILEUSZOWY TURNIEJ KARATE DZIECI DRAGON CUP 2004 Środa Wielkopolska 11.01.2004 r. - I miejsce.
  • MISTRZOSTWA POLSKI JUNIORÓW w KARATE WKF Oborniki 18.01.2004 r. - III miejsce.
  • MIĘDZYWOJEWÓDZKIE MISTRZOSTWA KARATE WKF Kalisz 22.02.2004 r.
  • II OGÓLNOPOLSKI PUCHAR POMRZA I KUJAW W KARATE Bydgoszcz 03.04.2004 r. - III miejsce.
  • GALANSKY KARATE CUP2004 Galanta .(Słowacja) 24.04.2004 r. - I, III miejsce.
  • XII MIĘDZYNARODOWY PUCHAR POLSKI KARATE DZIECI MŁODZIKÓW I KADETÓW Brzeg Dolny 29.05.2004 r. - III miejsce.
  • INTERNATIONAL KARATE WKF CHAMPIONSHIPS CENTRAL EUROPE OPEN Bydgoszcz 05.06.2004 r. - I miesce.
  • II m VICTORY CUP 2004 Łódź 25.09.2004 r. - II miejsce.
  • IX OTWARTE MISTRZOSTWA WIELKOPOLSKI W KARATE Kalisz 24.10.2004 r. - I miesce.
  • MISTRZOSTWA POLSKI W KARATE SHOTOKAN Gryfino 6-7.11.2004 r. - II miejsce.
  • II VICTORY CUP 2004 Łódź 13.11.2004 r. - III miejsce.
  • V EUROPEAN CUPRUM CUP in KARATE WKF Legnica 27.11.2004 r. - I miejsce.
  • THURIGEN CUP 2004 Jena (Niemcy) 11.12.2004 r. - III miejsce.
  • CHARYTATYWNY MIKOŁAJKOWY TURNIEJ ,,KARATECY DZIECIOM" Łódź 19.12.2004 r. - I miejsce.


2005


  • MISTRZOSTWA POLSKI JUNIORÓW MŁODSZYCH I JUNIORÓW W KARATE WKF Kalisz 23.01.2005 r. - I miejsce.
  • III MIĘDZYNARODOWY PUCHAR ZIEMI ŁÓDZKIEJ W KARATE WKF Łódź 06.03.2005 r. - I miejsce.
  • XXV MISTRZOSTWA POLSKI SENIORÓW W KARATE WKF Elbląg 16-17.04.2005 r. - III miejsce.
  • GALANTSKY KARATE CUP Galanta (Słowacja) 29.04.2005 r. - II miejsce.
  • EUROPEJSKI TURNIEJ REGIONÓW GRAND PRIX W KARATE WKF Łódź 12.06.2005 r. - I miejsce.
  • II VICTORY CUP W KARATE WKF Łódź 24.09.2005 r. - I miejsce.
  • DRUŻYNOWY TURNIEJ KARATE BUDOKAN CUP Wrocław 8.10.2005 r. - II, III miejsce.
  • III EDYCJA VICTORY CUP W KARATE Łódź 5.11.2005 r. - I miejsce.
  • MIĘDZYNARODOWE MISTRZOSTWA ŁODZI W KARATE WKF Łódź 20.11.2005 r. - III miejsce.
  • CUPRUM CUP Legnica 3.12.2005 r. - III miejsce.



2006

  • MISTRZOSTWA POLSKI JUNIORÓW W KARATE WKF Kalisz 29.01.20056r. - II miejsce.
  • IV MIĘDZYNARODOWY PUCHAR ZIEMI ŁODZKIEJ W KARATE WKF Łódź 26.02.2006 r. - I miejsce.
  • INTERNATIONAL KARATE CUP OF LODZ HARASUTO Łódź 04.03.2006 r. - III miejsce.
  • MISTRZOSTWA POLSKI SENIORÓW W KARATE WKF Bydgoszcz 01.04.2006 r. - II miejsce.
  • TURNIEJ KARATE WKF VICTORY CUP Bełchatów 08.04.2006 r. - II miejsce.
  • GALANTSKY KARATE CUP Galanta ( Słowacja) 29.04.2006 r. - I miejsce.
  • MIĘDZYNARODOWE MISTRZOSTWA CENTRAL EUROPE OPEN Bydgoszcz 03.06.2006.
  • ELIMINACJE DO MISTRZOSTW POLSKI W KARATE WKF Kruszwica 10.06.2006 r. - II miejsce.
  • EUROPEJSKI TURNIEJ REGIONÓW GRAND PRIX W KARATE WKF Łódź 11.06.2006 r. - II miejsce
  • MISTRZOSTWA ŁODZI W KARATE WKF Łódź 23.09.2006 r. - I miejsce.
  • RONIN CUP Dąbrowa Górnicza 28.10.2006 r. - III miejsce.
  • VII EUROPEN CUPRUM CUP IN KARATE LEGNICA OPEN 2006 Legnica 25.11.2006 r. - I miejsce.
  • ZAWODY O PUCHAR BURMISTRZA MIASTA MIKOŁÓW W KARATE Mikołów 10.12.2006 r. - II miejsce.



2007


  • INTERNATIONAL KARATE CUP OF LODZ HARASUTO Łódź 03.03.2007 r. - III miejsce.
  • MISTRZOSTWA POLSKI SENIORÓW W KARATE Kalisz 14.04.2007 r. - II miejsce.
  • GALANTSKY KARATE CUP Galanta ( Słowacja) 28.04.2007 r.- II miejsce
  • AKADEMICKIE MISTRZOSTWA POLSKI Wrocław 19.05.2007 r. - I miejsce.
  • MISTRZOSTWA POLSKI SZKÓŁ WYŻSZYCH W KARATE Wrocław 20.05.2007 r. - I miejsce.
  • MIĘDZYNARODOWE MISTRZOSTWA CENTRAL EUROPE OPEN Bydgoszcz 09.06.2007 r. - III miejsce.
  • PUCHAR ZIEMI ŁÓDZKIEJ W KARATE Łódź 16.09.2007 r. - I miejsce.
  • MISTRZOSTWA POLSKI JUNIORA MŁODSZEGO I JUNIORA Gryfino 30.09.2007 r. - I miejsce.
  • MISTRZOSTWA POLSKI W KARATE SHOTOKAN Wrocław 3.11.2007 r. - III miejsce.
  • OTWARTE MISTRZOSTWA ŁODZI Łódź 15.12.2007 r. - I miejsce

2008


  • MISTRZOSTWA EUROPY KADETÓW I JUNIORÓW Triest(Włochy)15-17.02.2008 r. - V miejsce.
  • GRAND PRIX HRADEC KRALOVE 2008 Hradec Kralove (Czechy) 22-23.03.2008 r. - I, III miejsce.
  • MISTRZOSTWA POLSKI SENIORÓW W KARATE WKF Elbląg 12.04.2008 r. - II miejsce.
  • GALANTSKY KARATE CUP Galanta26.04.2008 r. - I miejsce.
  • DRUŻYNOWE MISTRZOSTWA POLSKI W KARATE Łódź 17.05.2008 r. - III miejsce.
  • MIĘDZYNARDOWE AKADEMICKIE MISTRZOSTWA POLSKI W KARATE Wrocław 07.06.2008 r. - I miejsce.
  • MISTRZOSTWA POLSKI SZKÓŁ WYŻSZYCH Wrocław 08.06.2008 r. - I, III miejsce.
  • AKADEMICKIE MISTRZOSTWA ŚWIATA Wrocław 12-13.07.2008 r. - IX miejsce.
  • INTERNATIONAL GRAND PRIX Bielsko-Białej 18.10.2008 r. - I miejsce.
  • GRAND PRIX POLAND Łódź 08.11.2008 r. - I miejsce.
  • GRAND PRIX POLAND Łódź 08.11.2008 r. - I miejsce.
  • GRAND PRIX POLAND Łódź 08.11.2008 r. - I miejsce.
  • OTWARTE MISTRZOSTWA ŁODZI Łódź 06.12.2008 r. - I miejsce.
  • OTWARTE MISTRZOSTWA ŁODZI Łódź 06.12.2008 r. - II miejsce.

2009

  • GROT CHYNÓW CUP 14.03.2009 r. - II miejsce.
  • MISTRZOSTWA POLSKI SENIORÓW Łódź 28.03.2009 r. - II miejsce.
  • MISTRZOSTWA POLSKI AZS W KARATE Wrocław 12.06.2009 r. - I miejsce.
  • GRAND PRIX PILZNO- CEKL Czechy-Pilzno 3.10.2009 r. - I miejsce.
  • GRAND PRIX PILZNO- CEKL Czechy-Pilzno 3.10.2009 r. - II miejsce.
  • MIĘDZYNARODOWE GRAND PRIX Bielska- Białej 10.10.2009 r. - I miejsce.
  • GRAND PRIX POLAND Łódź 7.11.2009 r. - I miejsce.
  • OTWARTE MISTRZOSTWA ŁODZI W KARATE 12.12.2009 r. - I miejsce.


2010

  • INTERNATIONAL LEONESSA D'ITALIA CUP Brescia- Włochy) 21.02.2010 r. - III miejsce.
  • INTERNATIONAL LEONESSA D'ITALIA CUP Brescia-Włochy 21.02.2010 r. - III miejsce.
  • HARASUTO CUP CEKL Łódź 27.02.2010 r. - III miejsce.
  • HARASUTO CUP CEKL Łódź 27.02.2010 r. - III miejsce.
  • MAZOVIA CUP Chynów 14.03.2010 r. - I miejsce.
  • MISTRZOSTWA POLSKI SENIORÓW W KARATE Bydgoszcz 20.03.2010 r. - I miejsce.
  • MISTRZOSTWA POLSKI SENIORÓW W KARATE Bydgoszcz20.03. .2010 r. - II miejsce.
  • CENRTAL EUROPE CUP Bydgoszcz 10.04.2010 r. - I miejsce.
  • GRAND PRIX HRADEC KRALOVE Czechy- Hradec Kralove 24.04.2010 r. - II miejsce.
  • MISTRZOSTWA POLSKI AZS KARATE Wrocław 22.05.2010 r. - I miejsce.
  • MISTRZOSTWA POLSKI AZS KARATE Wrocław 22.05.2010 r. - I miejsce.


Filip Adrian . . .

2003


  • Turniej Karate Tradycyjnego 44 - 3 miejsce
  • 4th Lodz Open Championships - 3 miejsce


2004


  • III Central Europe Open - 3 miejsce
  • Drużynowy Puchar Polski - 3 miejsce
  • Otwarte Mistrzostwa Wielkopolski - 3 miejsce


2005


  • VI European Cuprum Cup - 3 miejsce
  • Galantsky Karate Cup - 3 miejsce
  • Międzynarodowy Puchar Ziemi Łódzkiej - 2x1 miejsce
  • International Lodz Championships- 2 miejsce
  • Budokan Cup - 2 miejsce - 3 miejsce
  • Victory Cup - 1 miejsce - 2 miejsce
  • Victory Cup (2) - 1 miejsce
  • Victory Cup (3) - 2 miejsce
  • Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików - 2 miejsce




2006

  • VII European Cuprum Cup - 1 miejsce
  • Mistrzostwa Łodzi - 2x1 miejsce
  • Drużynowy Puchar Polski - 3 miejsce
  • Ogólnopolskie Mistrzostwa Pomorza i Kujaw - 1 miejsce, 3 miejsce
  • Międzynarodowy Puchar Ziemi Łodzkiej - 2x1 miejsce
  • Eliminacje do MP - 1 miejsce


2007


  • Mistrzostwa Polski WKF - 1 miejsce
  • Mistrzostwa Polski Shotokan - 1 miejsce, 2 miejsce druż.
  • Drużynowe Mistrzostwa Polski - 2 miejsce
  • VI Central Europe Open - 1 miejsce
  • VI Central Europe Open - 3 miejsce
  • III International Karate Cup of Lodz - 2 miejsce


2008


  • Mistrzostwa Polski Juniorów- 2 miejsce
  • Drużynowe Mistrzostwa Polski - 2x2 miejsce
  • Harasuto European Cup - 1 miejsce
  • Grand Prix Hradec Kralove - 1 miejsce
  • Grand Prix Poland - 3 miejsce


2009


  • Mistrzostwa Polski Juniorów - 1 miejsce, 2 miejsce
  • Mistrzostwa Polski Seniorów - 2 miejsce
  • Otwarte Mistrzostwa Łodzi - 3 miejsce


2010


  • Mistrzostwa Polski Seniorów - 2 miejsce
  • Mistrzostwa Polski AZS - 3 miejsce
  • Leonessa D'Italia Cup - 3 miejsce
  • IX Central Europe Open - 1 miejsce
  • III International Podlasie Cup - 2x 2 miejsce



Kolejne wpisy w opracowaniu...
Proszę pozostałych kadrowiczów o przesyłanie danych na moją skrzynkę pocztową.

STRONA GŁÓWNA | KLUB | KALENDARZ | TRENINGI | AKTUALNOŚCI | GALERIE | Mapa witryny


Powrót do treści | Wróć do menu głównego