Łódzki Klub Karate Shotokan


Idź do treści

Osiągnięcia

KLUB

Osiągnięcia Łódzkiego Klubu Karate SHOTOKAN
na przełomie lat 2003 - 2011...


2003 rok...


  • Mistrzostwa Polski Juniorów i Juniorów Młodszych - w Kaliszu:

          I miejsce - indywidualnie
          III miejsce - indywidualnie
          II miejsce - drużynowo

  • I Międzynarodowe Mistrzostwa Ziemi Łódzkiej Dzieci, Młodzieży i Kadetów - w Łodzi:

          I miejsce - indywidualnie

  • Mistrzostwa Polski Seniorów - w Gryfinie:

          III miejsce

  • Międzynarodowy Puchar Słowacji Galanta Cup - Galanta na Słowacji:

          I miejsce kumite - Indywidualnie
          II miejsce kata - Indywidualnie
          II miejsce kumite - Indywidualnie
          II miejsce kumite - Indywidualnie
          III miejsce kumite - Indywidualnie
          III miejsce kumite - Indywidualnie

  • Mistrzostwa Europy Centralnej Dzieci, Młodzików i Kadetów w Bydgoszczy:

          I miejsce kumite - indywidualnie

  • Wrocław; Akademickie Mistrzostwa Polski we Wrocławiu

          III miejsce kumite
          III miejsce kumite

          5-ciu zawodników Klubu otrzymało powołanie do Kadry Okręgowego Związku Karate.

  • Ogólnopolski Turniej Dzieci i młodzieży w Karate WKF w Prochowicach

          1 złoty
          1 srebrny

  • IV International Karate Cup Open w Pilznie:

          2 brązowe

  • IV Otwarte Międzynarodowe Mistrzostwa Łodzi ( zawody organizowane przez Ł.K.K.S.)

          1 złoty
          2 srebrne
          5 brązowych

  • VI Drużynowy Puchar Polski we Wrocławiu:

          1 brązowy
          2 czwarte miejsca indywidualnie
          5-te miejsce drużynowo

  • Mikołajkowy Turniej w Karate ( O.Z.K. ) w Łodzi:

          2 brązowe

2004 Rok...


  • Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych i Juniorów w Obornikach:

          2 medale brązowe ind.
          2-gie miejsce drużynowo

  • II Ogólnopolski Puchar Pomorza i Kujaw w Bydgoszcy:

          2 medale srebrne
          1 medal brązowy

  • Międzynarodowy Puchar Słowacji Galanta Cup w Galancie na Słowacji:

          1 medal złoty
          1 medal brązowy

  • Central Europe Open w Bydgoszcy:

          4 medale złote
          4 medale srebrne
          3 medale brązowe

  • Puchar Polski we Wrocławiu:

          2 medale srebrne
          3 medale brązowe

  • IX Otwarte Mistrzostwa Wielkopolski w Karate w Kaliszu:

          3 medale złote
          3 medale srebrne
          3 medale brązowe

  • Mistrzostwa Polski w Karate Shotokan w Gryfinie:

          1 medal srebrny

  • V European Cuprum Cup in Karate WKF w Legnicy:

          2 medale złote
          2 medale brązowe

  • Międzynarodowe Mistrzostwa Turyngii w Jena

          1 medal złoty
          1 medal brązowy

  • Charytatywny Turniej Mikołajkowy "Karatecy Dzieciom" w Łodzi (organizator-ŁKKS)

          6 medali złotych
          4 medale srebrne
          12 medali brązowych

2005 Rok...


  • Mistrzostwa Polski Juniorów, Juniorów Młodszych w Kaliszu:

          1 medal złoty
          1 medal brązowy

  • Mistrzostwa Polski Seniorów w Elblągu:

          2 medale brązowe

  • Zawody o Puchar Łodzi Harasuto w Łodzi:

          1 medal złoty
          2 medale srebrne
          3 medale brązowe

  • Akademickie Mistrzostwa Polski we Wrocławiu:

          1 medal złoty

  • Międzynarodowy Puchar Słowacji Galanta Cup w galancie na Słowacji:

          1 medal złoty
          2 medale srebrny
          4 medale brązowe

  • Mistrzostwa Pomorza i Kujaw w Bydgoszczy

          1 medal złoty
          4 medale brązowe

  • "Olimp Cup" Turniej Karate Młodych Talentów w Łodzi:

          1 miejsce w klasyfikacji medalowej dla Klubu
          8 medali złotych
          5 medali srebrnych
          12 medali brązowych

  • XIII Międzynarodowy Puchar Polski Karate Dzieci, Młodzików i Kadetów w Brzegu Dolnym:

          2 medale srebrne
          2 medale brązowe

  • Turniej Pierwszego Kroku w Łodzi:

          3 medale złote
          5 medali srebrnych
          4 medale brązowe

  • III Edycja Victory Cup (impreza cykliczna) - turniej o zasięgu wojewódzkim

          1 miejsce w ogólnej klasyfikacji medalowej dla Klubu

2006 Rok...


  • Mistrzostwa Polski Juniorów i Juniorów Młodszych

          1 medal srebrny ind.
          7 miejsce ind.
          9 miejsce ind.

  • IV Puchar Ziemi Łódzkiej

          2 miejsce w klasyfikacji ogólnej medalowej
          3 medale złote ind.
          2 medale srebrne ind.
          5 medali brązowych ind.
          2 medale złote druż.
          2 medale brązowe druż.

  • II Międzynarodowy Puchar Harasuto w Łodzi:

          2 medale srebrne

  • Mistrzostwa Polski Seniorów WKF w Bydgoszczy:

          1 medal srebrny
          2 medale brązowe

  • Puchar Pomorza i Kujaw w Bydgoszcy:

          2 medale złote
          7 medali brązowych

  • Galanta Cup w Galancie na Słowacji:

          2 złote medale
          1 medal srebrny
          5 medali srebrnych

  • I Victory Cup w Bełchatowie:

          2 miejsce w klasyfikacji ogólnej medalowej
          6 medali złotych
          5 medali srebrnych
          6 medali brązowych

  • Międzynarodowe Akademickie Mistrzostwa Polski we Wrocławiu:

          1 medal brązowy

  • Central Europe Cup w Bydgoszczy:

          2 medale złote
          3 medale srebrne

          7 medali brązowych

  • Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzika w Inowrocławiu

          2 medale złote
          1 medal srebrny
          1 medal brązowy

  • Mistrzostwa Łodzi w Karate WKF w Łodzi:

          5 medali złotych
          3 medale srebrne
          3 medale brązowe


  • Budokan Cup we Wrocławiu:

          2 medale srebrne
          2 medale brązowe

  • Ronin Cup w Dąbrowie Górniczej:

          1 medal brązowy

  • "Cuprum Cup " w Legnicy:

          2 medale złote

  • Puchar Burmistrza Miasta w Mikołowie:

          1 medal złoty
          1 medal srebrny
          1 medal brązowy

2007 Rok...


  • III Internatonal Lodz Cup Harasuto w Łodzi:

          10 miejsce w klasyfikacji medalowej dla Klubu
          1 medal złoty
          3 medale srebrne
          2 medale brązowe

  • Mistrzostwa Polski Seniorów w Kaliszu:

          1 medal srebrny
          1 medal brązowy

  • "Ganata Cup" w Galancie na Słowacji:

          1 medal złoty
          1 medal srebrny
          1 medal brązowy

  • Drużynowe Mistrzostwa Polski w Goleniowie

          1 medal srebrny

  • Akademickie Mistrzostwa Polski we Wrocławiu:

          2 medale srebrne

  • Mistrzostwa Szkół Wyższych we Wrocławiu:

          2 medale złote
          2 medale brązowe

  • I Otwarte Mistrzostwa Mazowsza Karate WKF w Chynowie:

          3 medale złote
          2 medale srebrne
          1 medal brązowy

  • Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików Karate WKF w Chynowie:

          1 medal złoty
          2 medale brązowe

  • Turniej Pierwszego Kroku w Łodzi:

          7 medali złotych
          5 medali srebrnych
          15 medali brązowych

  • V Puchar Ziemi Łódzkiej w Łodzi:

          4 medale złote
          1 medal srebrny
          4 medale brązowe

  • Victory Cup w Łodzi:

          6 medali złotych
          5 medali srebrnych

          8 medali brązowych

  • Mistrzostwa Polski Juniorów i Juniorów Młodszych w Gryfinie:

          3 medale złote
          1 medal srebrny

          1 medal brązowy

  • Mistrzostwa Wielkopolski w Kaliszu:

          1 medal złoty
          2 medale brązowe


2008 Rok...


  • Międzynarodowy Puchar Polski w Karate WKF w Kaliszu:

          2 medale złote
          1 medal srebrny
          3 medale brązowe

  • IV Puchar Europy Harasuto w Karate w Łodzi:

          2 medale złote
          4 medale srebrne
          7 medali brązowych


  • "9th Grand Prix Hradec Králové 2008 - European Karate Cup - Hradec Kralove Czechy

          1 medal złoty
          2 medale srebrne
          2 medale brązowe

  • XIV Turniej Karate "Rada Regentów 2008" w Zawadzkiem:

          2 medale złote
          6 medali srebrnych
          7 medali brązowych

  • Mistrzostwa Polski Seniorów w Elblągu:

          1 medale srebrne
          1 medal brązowy

  • Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzika w Bydgoszczy:

          1 medal złoty
          1 medal srebrny
          2 medale brązowe

  • Puchar Miasta Galanta w Galancie na Słowacji:

          1 medal słoty
          5 medali brązowych

  • Ogólnopolski Turniej Karate Bełchatów Cup 2008 w Belchatowie:

          5 medali złotych
          7 medali srebrnych
          3 medale brązowe

  • Mistrzostwa Polski Juniorów i Juniorów Młodszych w Karate WKF w Kaliszu:

          2 medale srebrne
          4 medale brązowe

  • II Międzynarodowe Grand Prix Bielska-Białej w Karate WKF w Bielsko Białej

          2 medale złote
          2 medale srebrne
          2 medale brązowe

  • GRAND PRIX POLSKI w Łodzi:

          5 medali złotych
          1 medal srebrny
          4 medale brązowe

  • Puchar Gór Opawskich w Karate w Prudniku:

          1 medal złoty
          1 medal srebrny
          3 medale brązowe

  • III Ogólnopolski Turniej Karate GROT CUP 2008 w Chynowie:

          3 medale złote
          1 medal srebrny
          4 medale brązowe


  • Otwarte Mistrzostwa Łodzi w Karate w Łodzi:

          8 Medali złotych
          5 Medali srebrnych
          3 Medale brązowe

2009 Rok...


  • V Puchar Europy Harasuto w Karate w Łodzi:

          13 miejsce w klasyfikacji medalowej na 63 startujące drużyny.
          1 medal złoty
          2 medale srebrne
          4 medale brązowe

  • IV Toruński Klubowy Turniej Karate Dzieci i Młodzieży Miast Partnerskich w Torniu:

          1 medal złoty

  • V Turniej Karate Mazovia Cup w Chynowie:

          4 medale złote
          3 medale srebrne
          11 medali brązowych

  • XXIX Mistrzostwa Polski Seniorów w Karate WKF w Łodzi:

          3 medale srebrne
          3 medale brązowe

  • Rada Regentów 2009" w Zawadzkiem:

          2 medale złote
          5 medali srebrnych
          4 medale brązowe

  • 12 Pucharu Miasta Galanta na Słowacji - w Galancie na Słowacji

          1 medal złoty
          1 medal srebrny
          5 medali brązowych

  • III INTERNATIONAL BEŁCHATÓW CUP 2009 w Bełchatowie:

          3 miejsce w klasyfikacji medalowej
          4 medale złote
          3 medale srebrne
          11 medali brązowych

  • Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików w Karate WKF - w Bielsku Białej:

          1 medal złoty
          2 medale srebrne
          3 medale brązowe

  • Mistrzostwa Polski AZS Karate WKF we Wrocławiu

          1 medal złoty


  • III edycja Central Europe Karate Leuge CEKL w Pilznie-Czechy:

          1 medal złoty
          1 medal srebrny

  • III Międzynarodowe Grand Prix Bielska - Białej w Karate WKFw Bielsku Białej:

          7 medali złotych
          3 medale srebrne
          2 medale brązowe


Mistrzostwa Polski Juniorów i Juniorów Młodszych w Karate WKF w B iałymstoku:
          3 medale złote
          2 medale srebrne
          3 medale brązowe

  • Chynów Cup 2009w Chynowie

          2 medale złote
          2 medale srebrne
          9 medali brązowych

VI Puchar Ziemi Łódzkiej w Karate 2009 w Zgierzu:
          2 medale srebrne
          2 medale brązowe

  • Otwarte Mistrzostwa Łodzi w Karate w Łodzi:

          8 medali złotych
          12 medali srebrnych
          10 medali brązowych


2010 rok...

  • Mistrzostwa Warszawy

          Bogusław Marta - I miejsce kumite fantom 11 -12 lat,
          II miejsce kata 11 -12 lat
          Czechowska Dagmara - III miejsce kumite fantom 9 -10 lat,
          II miejsce kata 9 - 10 lat
          Grabis Patrycja - III miejsce kata 9 - 10 lat
          I miejsce kata drużynowe 9 lat i młodsze (Czechowska, Grabis, Getel)

  • I International Leonessa d'ITALIA CUP w Brescia-Włochy

          Anita Bugajak - III miejsce kumite seniorek - 50 kg
          Justyna Gradowska - III miejsce kumite seniorek - 61 kg
          III miejsce kumite drużynowe seniorów
          III miejsce kumite drużynowe seniorek (Anita Bugajak, Justyna Gradowska)

  • Puchar Europy Harasuto w łodzi:

          Borys Izabela - III miejsce kumite 10-11 lat - 40 kg
          Kosińska Agnieszka - III miejsce kumite 12-13 lat - 50 kg
          Bugajak Anita - III miejsce kumite seniorek - 50 kg
          III miejsce kumite drużynowe seniorek (Anita Bugajak, Justyna Gradowska)

  • Puchar Mazowsza w Borzęcinie:

          Pachorek Łukasz - I miejsce kata
          Białkowska Aleksandra - III miejsce kata, III miejsce kumite fantomy
          Bogusław Marta - II miejsce kata, III miejsce kumite fantomy
          Pawińska Lidia - II miejsce kata
          Czechowska Dagmara - I miejsce kata, I miejsce kumite
          Getel Paulina - III miejsce kata, II kumite
          Grabis Patrycja - II miejsce kata, I miejsce kumie
          I miejsce kata drużynowe
          III miejsce kata drużynowe

  • Mazovia Cup w Chynowie:

          Janczewski Michał - III miejsce kata indywidualne chłopców 9 lat
          Białkowska Aleksandra - III miejsce kata indywidualne dziewcząt 10-11 lat
          Anita Bugajak - I miejsce kumie indywidualne seniorek open

  • Mistrzostwa Polski Seniorów w Bydgoszczy:

          Anita Bugajak - I miejsce kumite indywidualne seniorek - 50 kg
          Michał Bednarczyk - III miejsce kumite indywidualne seniorów - 60 kg
          Marczewski Maciej - II miejsce kumite indywidualne seniorów - 75 kg
          Filip Adrian - II miejsce kumite indywidualne seniorów + 84 kg
          II miejsce kumite drużynowe seniorek

  • Gand Prix Hradec Karlowe - Czechy:

          Anita Bugajak - II miejsce kumite indywidualne seniorek - 50 kg

  • Łuków CUP w Łukowie

          Białkowska Aleksandra - I miejsce kata indywidualne dziewcząt 12-13 lat
          Bocheńska Daria- II miejsce kata indywidualne dziewcząt 12-13 lat
          Urbańska Anna - III miejsce kata indywidualne dziewcząt 12-13 lat
          Pachorek Łukasz - I miejsce kata indywidualne chłopców 8-9 lat, II miejsce kumite fantom 9-10 lat
          Karliński Bartosz - II miejsce kata indywidualne chłopców 8-9 lat, III miejsce kumite fantom 9-10 lat
          Wawrzyniak Przemysław - III miejsce kata indywidualne chłopców 10-11 lat
          Kłys Piotr - I miejsce kata indywidualne chłopców 12-13 lat, III miejsce kumite fantom 10-11 lat
          Białkowski Szymon - III miejsce kumite fantom 9-10 lat

2011 rok...



STRONA GŁÓWNA | KLUB | KALENDARZ | TRENINGI | AKTUALNOŚCI | GALERIE | Mapa witryny


Powrót do treści | Wróć do menu głównego