Łódzki Klub Karate Shotokan


Idź do treści

Wiadomości 2011

AKTUALNOŚCI

10 grudzień 2011 r. - Otwarte Mistrzostwa Karate w Łodzi (organizator ŁKKS)

Nasze wyniki
OTWARTYCH MISTRZOSTW ŁODZI W KARATE 2011

W turnieju uczestniczyło 221 zawodników z 21 klubów z całej Polski

Kata indywidualne dziewcząt początkujące:
II miejsce - Owczarek Aleksandra -
ŁKKS
III miejsce - Sieradzka Martyna -
ŁKKS

Kata indywidualne dziewcząt 10-11 lat:
III miejsce - Czechowska Dagmara -
ŁKKS

Kata indywidualne dziewcząt 12-15 lat:
III miejsce - Sęczkowska Agata -
ŁKKS

Kata drużynowe dziewcząt do 11 lat:
II miejsce -
ŁKKS w składzie:

  • Woźniak Wiktoria
  • Król Liliana
  • Kulesza Maja


Kata drużynowe dziewcząt 12-15 lat:
II miejsce -
ŁKKS w składzie:

  • Czechowska Dagmara
  • Grabis Patrycja
  • Sęczkowska Agata



Kumite indywidualne dziewcząt 10-11 lat -40kg:
III miejsce - Komorowska Julia
ŁKKS

Kumite indywidualne dziewcząt 10-11 lat +40kg:
III miejsce - Czechowska Dagmara -
ŁKKS
III miejsce - Kwiatkowska Kamila -
ŁKKS

Kumite indywidualne dziewcząt 12-13 lat -50kg:
III miejsce - Świtała Julia -
ŁKKS

Kumite indywidualne chłopców 12-13 lat - 55kg:
II miejsce - Kopka Patryk -
ŁKKS

Kumite indywidualne juniorów 16-17 lat -76kg:
III miejsce - Rum Damian -
ŁKKS

Kumite indywidualne juniorów 16-17 lat +76kg:
II miejsce - Krawczak Bartłomiej -
ŁKKS
III miejsce - Domański Paweł -
ŁKKS

Kata indywidualne chłopców początkujących:
III miejsce - Chochulski Filip -
ŁKKS

Kata indywidualne chłopców 8 lat i młodszych:
II miejsce - Karasiński Arkadiusz -
ŁKKS
III miejsce - Muszyński Mikołaj -
ŁKKS

Kata indywidualne chłopców 9 lat:

II miejsce - Gwizdalski Eryk -
ŁKKS

Kata indywidualne chłopców 10-11 lat:
III miejsce - Dziatkiewicz Wojciech -
ŁKKS

Kata drużynowe chłopców do 11 lat:
II miejsce -
ŁKKS VI
II miejsce -
ŁKKS V


Wszystkim medalistom serdecznie gratulujemy a pozostałym uczestnikom życzymy sukcesów w następnych zawodach!!!

(Foto by Czechoś & Ja)
Galeria

TURNIEJ ODBYŁ SIĘ PRZY UDZIALE :

4 czerwiec 2011 r. - pokaz technik karate z okazji Dnia Dziecka zorganizowany przez UMŁ.


4 czerwca 2011 r. na festynie zorganizowanym przez Urząd Miasta Łodzi z okazji dnia dziecka nasz klub zorganizował pokaz technik karate oraz samoobrony. Dzieci trenujące w sekcji Janusza Świercza wykonały:

- KICHON - wielokrotne powtarzanie sekwencji ruchów (blok + kontra) podstawowa forma nauczania początkowego.

- GOHON -KUMITE - (pierwsza faza nauczania kumie atak + obrona, blok + cios kontrujący).

- IPPON -KUMITE - (drugi etap nauczania kumite pojedynczy atak ,blok + kontratak).

- KATA HEIAN -SHODAN - (wyimaginowana walka z kilkoma przeciwnikami równocześnie . Dawniej jako jedyna forma przekazywania z pokolenia na pokolenie tajemnic karate ćwiczenie kata uczy zwrotności , szybkośc i , dynamiki i refleksu oraz obrony przed kilkoma napastnikami).

- INTERPRETACJA HEIAN -SHODAN - (obrona przed czterema przeciwnikami).

- KATA DRUŻYNOWE HEIAN -NIDAN - (trójka zawodników musi wykonać kata równo i w tym samym tempie).

- KATA MISTRZOWSKIE GANKKAKU - (ŻURAW NA SKALE - w wykonaniu DAGMARY CZECHOWSKIEJ - 6.2 kyu

- WALKA POKAZOWA - (obrona przed dwoma napastnikami , osoba atakowana stosuje 30 technik obronnych i kontrujących , z których żadna się nie powtarza podczas walki pokazowej dzieciaki zademonstrowały że można skutecznie obronić nawet przed atakiem z użyciem noża.

Po dzieciach starsi zawodnicy /kadra/ zademonstrowali walki kumite i praktyczną obronę przed atakiem jednej lub kilku napastników.


Wszystkim uczestnikom dziękujemy i gratulujemy udanego występu !

(Zapraszamy do galerii zdjęć)



tekst i foto - "Czechosie"

21 maj 2011 r. - Akademickie Mistrzostwa Polski -Wrocław.




  • Adrian Filip I -mce kumite indiwidualnie +84 kg.
  • Grzegorz Gołębiowski II-mce kumite indiwidualnie +75kg




Serdecznie gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów!!!

14 maj 2011 r. - Wiosenny Turniej ŁOZK.


W dniu 14 maja 2011 r. odbył się WIOSENNY TURNIEJ ŁOZK. Zawodnicy trenujący w sekcji Janusza Świercza zdobyli:

DAGMARA CZECHOWSKA:

  • I-miejsce KATA INDYWIDUALNE DZIEWCZĄT 10-11 lat
  • II-miejsce KUMITE DZIEWCZĄT 10-11 lat +35 kg


PATRYCJA GRABIS :

  • III- miejsce KATA INDYWIDUALNE DZIEWCZĄT 10-11 lat


WIKTOR UCIŃSKI:

  • I-miejsce KUMITE FANTOMY CHŁOPCÓW



Wszystkim startującym serdecznie gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów!


tekst i foto - "Czechosie"


12 marzec 2011 r. VII Ogólnopolski Turniej Karate - MAZOVIA CUP - Chynów.

12.03.2011r. W Chynowie odbył się
VII Ogólnokrajowy Turniej Karate - MAZOVIA CUP
.

Nasz klub reprezentowało dwudziestu dziewięciu zawodników, z których wielu zajęło medalowe miejsca.

Zawodnicy byli oceniani przez trenerów oraz Zarząd Klubu, pod kątem zakwalifikowania najlepszych, do udziału w Miedzywojewódzkich Mistrzostwach Młodzika.

Trenerzy oraz Zarząd Klubu pragną pogratulować bardzo dobrego występu wszystkim startującym zawodnikom.


Zapraszamy do galerii zdjęć, która powstała dzięki Tacie Dagmary Czechowskiej

Galeria

Wyniki VII Ogólnopolskiego Turnieju Karate
MAZOVIA CUP

Wynik

Imie i Nazwisko

III miejsce Kata 9 lat
III miejsce Kumite 10 - 11 lat - 35 kg

Agata Becherka

III miejsce Kata 9 lat

Julia Komorowska

III miejsce Fantom 9 lat

Julia Janus

III miejsce Kata 10-11 lat

Wojciech Dziatkiewicz

II miejsce Kumite 10- 11 lat - 35 kg

Mateusz Ogiński

II miejsce Kumite 10- 11 lat+ 35 kg

Czechowska Dagmara

III miejsce Kata 8 lat i młodsi

Woźniak Wiktoria

III miejsce Kata 12-13 lat

Anna Urbańska

II miejsce Kata 12-13 lat

Koszek Igor

I miejsce Kata drużynowe dziewcząt
10-11 lat

Czechowska Dagmara
Getel Paulina
Grabis Patrycja

III miejsce Kata drużynowe chłopców 12-13 lat

Wiśniewski Szymon
Kosmala Michał
Kłys Piotr

III miejsce Kumite 10-11 lat + 35 kg

Purgat Kamil

I miejsce Kumite Seniorek Open

Bugajak Anita

06 luty 2011 r. - Zawody o Puchar Prezesa ŁKKS.

6 lutego 2011r. - w szkole przy ulicy Czernika w Łodzi, odbył się kolejny już turnej, o Puchar Prezesa Ł.K.K.S. Turniej przeznaczony jest dla najmłodszych zawodników klubu, którzy dopiero odkrywają swoją przygodę z karate.
W czasie zawodów, uczestnicy mają okazję zmierzyć się nie tylko ze swoimi rówieśnikami z innych sekcji, ale przede wszystkim z własnymi umijętnościami, czy tremą. Zasadą, która przyświeca orgaizacji turnieju jest: "nie ma przegranych". Każdy zawodnik otrzymuje swoje, nie rzadko, pierwsze trofeum (medalowe lub za uczesntnictwo).
Na szczególną uwagę zasługuje udział
Agaty Becherki, która uznana została za najlepszą zawodniczkę Turnieju - zdobyła 2 złote i 1 srebny medal oraz otrzymała Puchar Prezesa Ł.K.K.S.
Ogółem w turnieju udział wzięło 84 zawodników, którzy godnie reprezentowali swoje sekcje.


Wszystkim zawodnikom serdecznie dziękujemy, gratulujemy odwagi i osiągniętych sukcesów !!!


( ZAPRASZAMY DO GALERII)

1 złoto:

  • Tkaczyk Ewelina- trener Janusz
  • Ucinńki Wiktor - trener Janusz
  • Marczak Sebastian - Trener Janusz Świercz
  • Marczak Piotr - Trener Zdzisław Chuszno
  • Muszyński Mikołaj - Trener Joanna Kluska
  • Wojtysiak Maja - Trener Anita i Adrian Bugajak
  • Kwiatkowska Kamila - Trener Marek Sławiński
  • Faliszewski Igor - Trener Marek Sławiński
  • Skorupiński Miłosz - Trener Marek Sławiński
  • Sztorc Gabriela - Trener Joanna Bednarczyk


1 srebro:

  • Kruszewska Ewa - Trener Joanna Kluska
  • Zając Michał - Trener Ewa Ambroszczyk
  • Krasowiak Oliwier - Trener Ewa Ambroszczyk
  • Chocianowski Marcin-Trener Ewa Ambroszczyk
  • Cynkier Wiktoria - Trener Anita i Adrian
  • Leczowski Filip - Trener Ewa Banasiak
  • Purgat Patrycja - Trener Marek
  • Chocianowska Magdalena - Trener Ewa Ambroszczyk
  • Komorowski Paweł - Trener Zdzisław Chuszno
  • Lisiak Patryk - Trener Zdzisław Chuszno
  • Maląg Mikołaj- Trener Zdzisław Chuszno
  • Woźny Krzysztof - Trener Marek
  • Pawlak Bartek - Trener Joanna Bednarczyk


1 brąz:

  • Zaborowski Kacper- Trener Ewa Ambroszczyk
  • Kędracki Adam- Trener Ewa Ambroszczyk
  • Sobczyk Mikołaj- Trener Ewa Ambroszczyk
  • Kudła Patryk - Trener Zdzisław Chuszno
  • Milczarek Beniamin - Trener Zdzisław Chuszno
  • Zając Alicja - Trener Anta i Adrian Bugajak
  • Gwizdalak Eryk - Trener Ewa Banasiak
  • Wochna Bartosz - Trener Ewa Banasiak
  • Skubalski Jakub - Trener Ewa Banasiak
  • Darnikowski Jan - Trener Adrian Bugajak
  • Wilanowski Mateusz - Trener Marek Sławiński
  • Purgat Kamil - Trener Marek Sławiński
  • Łuczak Michał - Trener Joanna Bednarczyk
  • Kozielski Julian - Trener Joanna Bednarczyk
  • Rojek Jessica - Trener Janusz Świercz
  • Modrzecki Szymon - Trener Janusz Świercz

2 złote medale:

  • Makowska Oliwia - trener Zdzisław Chuszno
  • Michałkiewicz Jakub - Trener Ewa Banasiak
  • Kotarba Szymon - Trener Zdzisław Chuszno
  • Rosiak Michał - trener Zdzisław Chuszno
  • Sikora Jakub - Trener Anita i Adrian Bugajak


1 złota i 1 Srebro:

  • Michałkiewicz Julia - Trener Ewa Banasiak
  • Kałużny Daniel - Trener Ewa Ambroszczyk
  • Świętosławski Bruno - Trener Ewa Ambroszczyk


1 złoto i 1 brąz:

  • Bechcińska Weronika - Trener Janusz Świercz
  • Rosiak Zuzanna - Trener Marek Sławiński


2 srebra:

  • Wójcik Anna - Trener Zdzisław Chuszno
  • Czyż Adrian - Trener Janusz Świercz


1 srebro i 1 brąz

  • Mirys Marta - Trener Ewa Ambroszczyk
  • Komorowski Piotr - Trener Zdzisław Chuszno
  • Nebras Abtan - Trener Joanna Bednarczyk
  • Wolski Adrian - Trener Anita i Adrian Bugajak
  • Jędrzejczak Patrycja - Trener Janusz Świercz
  • Kłys Piotr- Trener Ewa Ambroszczyk


2 brązy

  • Sęczkowska Agata - Trener Janusz Świercz
  • Opalska Gabriela - Trener Joanna Bednarczyk
  • Buczyńska Kinga - Trener Ewa Banasiak
  • Florczak Dominik - Trener Anita i Adrian Bugajak
  • Ogiński Mateusz - Trener Anita i Adrian Bugajak

STRONA GŁÓWNA | KLUB | KALENDARZ | TRENINGI | AKTUALNOŚCI | GALERIE | Mapa witryny


Powrót do treści | Wróć do menu głównego